Strona główna » Uncategorized » Nowy Rok – Nowa usługa

Nowy Rok – Nowa usługa

16 lutego 2013

Przyklejanie sztucznych rzęs metodą „jedna do jednej” jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na wydłużenie, pogrubienie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i niewiele różnią się od tych naturalnie rosnących na powiece. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. To rozwiązanie idealne dla pań, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie lub nie podkręcone, noszących soczewki kontaktowe, a także dla pań ceniących swój czas. Niewątpliwą zaletą sztucznych rzęs jest bowiem brak konieczności ich tuszowania, a co za tym idzie duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu i wieczornego demakijażu. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać i opalać się, dzięki czemu idealnie nadają się na co dzień, jak również na specjalne okazje.

Zabieg ten polega na doklejeniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju pojedynczej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Uzyskany w ten sposób komplet rzęs obejmuje około 200 sztuk. Naturalne rzęsy wypadają każdego dnia, jest to związane z cyklem ich życia, który wynosi odpowiednio 6-10 tygodni. Naturalna rzęsa zawsze wypada wraz
z przyklejoną do niej rzęsą sztuczną, a na jej miejsce zawsze wyrasta nowa, młoda rzęsa. Po upływie około 3-5 tygodni od dnia założenia rzęs pozostaje ich około połowa, a więc ok. 100 sztuk. Jest to idealny moment, aby wykonać tzw. uzupełnienie. Zabieg ten polega na doklejeniu sztucznych rzęs do nowych, młodych, naturalnych rzęs i ma na celu utrzymanie uzyskanego przy pierwszym zabiegu efektu wydłużenia i zagęszczenia.

Zabieg założenia sztucznych rzęs trwa średnio 2-2,5h i zawsze poprzedzony jest szczegółowym wywiadem z klientką. W oparciu o jej oczekiwania, rysy twarzy, kształt oczu oraz kondycję naturalnych rzęs dokonuje się doboru materiału, którym rzęsy będą przedłużane, długości sztucznych rzęs, ich grubości oraz skrętu. Czas uzupełnienia jest uzależniony od ilości dokładanych rzęs i wynosi od 0,5-2h.

Uncategorized