Strona główna » Uncategorized » Karnawał 2013

Karnawał 2013

3 grudnia 2012

Jeżeli chcemy zaszaleć i zrobić wrażenie  na karnawałowej imprezie  makijaż w stylu gothic  jest idealną propozycją. Jest  oryginalny i sprawi, że z pewnością  zostaniemy zauważone. Do niedawna kojarzony z  mało kobiecym stylem dzisiaj przeżywa  prawdziwy renesans. Przy wykonywaniu tego typu makijażu trzeba pamiętać o kilku zasadach, aby nie przedobrzyć i nie wyglądać komicznie.

Podstawą  jest  nienaganny wygląd  skóry o jednolitym kolorycie, najlepiej , żeby była jasna i matowa, bronzerom stanowczo mówimy nie.

Na  powieki nakładamy ciemny cień, tak aby oczy idealnie kontrastowały z  bladą cerą. W tym wypadku jak najbardziej sprawdzi się makijaż smoky eyes. Wszelkie kreski również  dozwolone.

Usta przed pomalowaniem ciemną pomadką najpierw  obrysowujemy konturówką w  podobnym odcieniu. Na koniec  możemy nałożyć odrobinę  bezbarwnego błyszczyka.

Intensywność makijażu oraz  nasycenie barw uzależniamy od  naszej osobowości, bo najważniejsze, żeby czuć się atrakcyjnie i komfortowo a nie groteskowo.

Uncategorized